İstanbul Avrupa yakası Boğaz da bulunan eğlence mekanlarına giden şehirdışından gelen misafirlerimiz rahatlıkla Lavandula otelde konaklayabilir ve misafir transferi konusunda otelimizden yardım alabilirler.

Aşşk kahve, Chilai Trendy Bar Restaurant, Lucca, Taş Kahve Emirgan, Lacivert Restoran, Hayal Kahvesi, If Performance İstanbul, Albüm Club, Reina, Nanna, Arabesque, Bleu Lounge Club, Catz Bebek Club, Chilai, Ela Maçka Taverna, Faces, Hardal gibi İstanbul eğlence mekanlarına gelen misafirlerimizin rahatlıkla kalabilecekleri otel olarak Lavandula otel siz misafirlerimize rahat bir ulaşım ve konaklama imkanı sunuyor.

İstanbul Bebek eğlence hayatı İstanbuldaki en kaliteli mekanlarını barındırır. İstanbul Bebek eğlence hayatına gelmek isteyen misafirler konaklama gereksinimlerini Lavandula otelde rahatlıkla karşılayabilirler. Lucca da başlayıp İstanbulun çeşitli eğlence mekanlarında devam eden gecenizin sonunda Lavandula otelde rahatlıkla konaklayabilir ve konforlu odalarınızda gecenin yorgunluğunu atabilirsiniz. Reina bu eğlence mekanlarının en çılgınlarındandır.