Levent Lavandula Otel İstanbul’un en nezih alışveriş merkezlerinin ortasında yer alıyor. Tatilinizde Lavandula Otelde kaldığınızda çok rahat bir şekilde Kanyon alışveriş merkezine, Sapphire alışveriş merkezine, Metrocity alışveriş merkezine ve Özdilekpark alışveriş merkezine yürüyerek sadece 4 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Lavandula otel misafirleri araba ile sadece 7 dakikada İstinye park alışveriş merkezine ve Akmerkez'e ulaşabilirler.

Zorlu alışveriş merkezine 5 dakika araba mesafesinde olan Lavandula Otel misafirleri hem çok çeşitli restoran seçeneklerine hem de dünya markalarının yer aldığı alışverişlerine kolaylıkla ulaşım imkanına sahiptir.

Zorlu Center alışveriş merkezinde yer alan Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde (ZorluPSM) düzenlenen konser, tiyatro ve diğer kültürel ve sanatsal etkinliklere katılmak isteyen konuklarımız için de Otelimiz ideal bir konumdadır.

Kanyon alışveriş merkezi ve Zorlu Center alışveriş merkezi Lavandula misafirlerinin açıkhavada alışveriş yapabilmelerine olanak vermektedirler.

Kanyon AVM'ye yol tarifi için tıklayınız.
Özdilekpark AVM yol tarifi için tıklayınız.
İstanbul Sapphire AVM ve Seyir Terası'na yol tarifi için tıklayınız.
Metrocity AVM yol tarifi için tıklayınız.
Zorlu Center ve ZorluPSM yol tarifi için tıklayınız.
Akmerkez yol tarifi için tıklayınız.