LEVENT LAVANDULA BUTİK HOTEL

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz otelimizde tamamen kendi ürünlerimizden oluşan mutfağımızla sımsıcak bir aile atmosferi sunuyoruz sizlere.

Lavandula çiftliğinden gelen zeytinlerimiz, kendi mutfağımızda annelerimizin tarifleriyle ürettiğimiz reçellerimiz, babaannemizin tarifi yağlı pidemiz sizi biraz gerilere götürecek ve kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Şehrin göbeğinde, İstanbul’un en iyi alışveriş merkezlerine ve metroya sadece 400 metre uzaklıkta bulunan otelimiz konumu itibariyle şehrin her noktasına çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Türk el sanatlarından bakırların ve çinilerin modernize edilerek kullanıldığı otelimizde 37 oda bulunmaktadır. Bambu yastıkları, antialerjik yataklarıyla tamamen hijyenik ve konforlu bir oda sizi bekliyor. Her odamızda Viyanalı usta ressamların sıradışı eserleri karşımıza çıkacak.

Türkiye’nin değişik yörelerinin tatlarıyla buluşacağınız kahvaltımız tamamen doğal ürünlerden oluşuyor. Damak zevkinize hitap edecek lezzetleri çifliğimizden ürünlerle kendi mutfağımızda üretmekteyiz.